Nabídka programů

Nabídka programů dostupných na sítích provozovaných firmou COMTES CZ

Společnost COMTES CZ, spol. s r. o., kabelový operátor, nabízí pro své zákazníky atraktivní programy, které jsou rozděleny do programových nabídek ve kterých si každý uživatel našich služeb nachází to nejlepší z televizní zábavy...

Naše společnost nabízí ve svých kabelových sítích nejen tyto atraktivní programy:

HBO

Prémiový filmový kanál, který je zcela odlišný od volně vysílajících (terestriálních) televizních kanálů, více než 80% vysílacího času HBO představují celovečerní filmy, které jsou ve velké většině televizními premiérami. Jedinečný filmový kanál s českým dabingem a bez reklam. HBO (Home Box Office), největší a nejúspěšnější filmový kanál na světě, společnost z rodiny giganta zábavního průmyslu - Time Warner, byl historicky vůbec první placenou televizí na světě.

Tv Barrandov

Třetí česká plnoformátová televize. TV Barrandov přináší netradiční zábavu, napínavé kriminálky, zajímavé dokumenty, krásné počasí a nezapomenutelné české filmy.

Nova Cinema

Nova Cinema je po celoplošné Nově druhým kanálem z rodiny Nova. Jak už napovídá název stanice, je Nova Cinema zaměřena takřka výhradně jenom na filmy, seriály anebo publicistické pořady o filmovém dění. Rozmanitá programová skladba kanálu uspokojí každého diváka. V nabídce filmů najdeme drásavá dramata i komedie pro celou rodinu, romantické snímky i horory a thrillery.

ČT4 Sport

Sportovní kanál z produkce České televize zaměřený na český sport. Světové šampionáty ve fotbale, světové hokejové mistrovství a Olympijské hry, z českého sportu pak fotbal, hokej, házená, basketbal, volejbal a další české sportovní podniky, kvalitní a aktuální sportovní zpravodajství.

ČT24

Zpravodajský kanál z produkce České televize - přináší podrobné informace ze světa, z domova, z jednotlivých regionů ČR, ekonomické zpravodajství, sportovní a kulturní zpravodajství, přehled počasí a dopravní informace.

TA3

Slovenský zpravodajský program, který přináší aktuální informace ze Slovenska a z celého světa. Informuje o politické scéně, ekonomice, mezinárodním dění, kultuře i sportovních událostech.

ÓČKO

Televize Óčko, je první česká tematická televize se zaměřením na hudbu a moderní lifestyle, vysílající nepřetržitě od roku 2002. Její diváckou skupinu tvoří zejména dospívající mládež a mladí lidé ve věku 12-35 let. Televize Óčko je také průkopníkem v oblasti interaktivní televize. Až jednu třetinu vysílání mohou diváci aktivně ovlivňovat dění na obrazovce a to buď prostřednictvím přímých telefonátů do vysílání, SMS zpráv či zpráv zaslaných po internetu.